'Babam benim için bitmiştir'

Tatlıses, Derya Tuna'nın hastane odasından hakaretler yağdırarak kovduğu Ayşegül Yıldız ile evlendi. Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo'nun bu evliliğe tepkisi, 'Babam benim için bitmiştir' oldu. 

 

İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız ile sürpriz bir şekilde evlenmesinin ardından suskunluğu Derya Tuna, suskunluğunu, gazeteci Sacit Aslan'ın internet sitesine bozdu. Derya Tuna şunları söyledi:

"Medyadan arkadaşlar haklı olarak beni arayıp bir şey söylememi istiyorlar. Benim 19 yaşında bir oğlum var konuşulacak çok şey var ama hiç bir şey söylemeyeceğim. İbrahim Tatlıses’e sadece mutluluklar dilerim.

Hakkımda ’intihar etti, çok üzüldü’ gibi şeyler iddia ediliyor... İntihar edilecek bir durum yok.Ben oğlum üzüldüğü için üzüldüm onun dışında üzülecek bir şey yok..
 Bazı televizyonlarda bu sabah "İdo babasına sitem etti" demişler. Allah’ıma bin şükür aklı başında bir oğlum var. İdo çok efendi bir çocuktur. Daha önceden bu nikahtan haberim olsaydı O’nu bu duruma hazırlardım. Çocuk ziyaret için babasının yattığı hastaneye gidiyor ve bu durumu öğreniyor.. Tepkisi normal. Bir kaç gün bu üzüntüsü sürer ama İbrahim Tatlıses O’nun babasıdır. Bu tepki hali geçecektir. Ben bile oğlumu aynı evde olduğumuz halde görmüyorum bana yalnız kalmak istediğini söyleyerek yakın arkadaşlarıyla birlikte odasına çekildi. Diyorum ya ben oğlum üzüldüğü için üzülürüm. Başka da bir üzüntüm olamaz. Anlatabilecek çok şey ver ama benim 19 yaşında bir oğlum var. Hiç bir şey konuşmam ve konuşmayacağım yoksa anlatacağım çok şey olabilir.

Sel gider kum kalır.. Hepimiz O’nun yanından ayrılırız ama evlatları hep İbrahim Tatlıses’in yanında kalacaktır..

  Ben oğlum üzüldüğü için üzüldüm onun dışında üzülecek bir şey yok..
 Ben oğlum üzüldüğü için üzüldüm onun dışında üzülecek bir şey yok..
  

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !