Aziz Yıldırımın en büyük derdi!

Şike soruşturması kapsamında tutuklanarak Metris Cezaevi’ne yollanan spor camiasının ileri gelenleriyle ilgili bilgiler gün ışığına çıkmaya başlarken, Fenerbahçe  Spor Kulübü Başkanı  Aziz Yıldırım’ın yalnızlıktan yakındı.
Edinilen bilgilere göre, Metris’te tek başına kalan Yıldırım’ın, sağlık sorunları nedeniyle revir bölümünde 8 kişilik bir odaya yerleştirildi. Başkan’ın kalacağı bölümde de küçük çaplı inşaatların sürüyor ve ve tuvaletin elden geçirilmesi için 3 işçinin aralıksız çalışıyor.


Çalışanlarla çay içiyor...
Başkan Aziz Yıldırım’ın özellikle yalnızlıktan şikayetçi olduğu ve cezaevi çalışanlarını sık sık odasına davet ediyor. Yıldırım’ın, konuşacak kimse bulamadığı için sıkıldığı, çalışanlarla sohbet olanağını kaçırmadığı ve oldukça üzgün olduğu belirtildi. Başkan kendisini odasında ziyarete gelenlere elleriyle çay servisi yaptı ve “Bu olaylardan önce siyasiler dahil beni neredeyse bütün Türkiye arar, hatırımı sorar, Fenerbahçe konusunda bilgi alırlardı. Şu anda tek isteğim bir an önce mahkemeye çıkmak” diye konuştu.

Ayda bir gün açık görüş...
Cezaevinde sağlık kontrolleri sırasında sadece efsane futbolcu Cemil Turan ile temas kurabilen Başkan Aziz Yıldırım’ın, yakınlarıyla yasalar çerçevesinde ayda 1 gün açık, haftada 1 gün de kapalı görüşte bir araya gelecek. Aziz Yıldırım’ın haftada 10 dakika telefonla görüşme hakkı da bulunuyor.


 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !